• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

TFF Başkanı Özdemir: Liglerin geç başlaması söz konusu değil, yolumuza beIN Sports ile devam edeceğimize inanıyoruz

TFF Başkanı Özdemir: Liglerin geç başlaması söz konusu değil, yolumuza beIN Sports ile devam edeceğimize inanıyoruz
0 0
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, beIN Sports ile yaşanan ilişkin olarak açıklama yaptı. Süper Lig'in geç başlamasının söz konusu olmadığını belirten Özdemir, "Yolumuza beIN Sports ile devam edeceğimize inanıyoruz" dedi.
2 Ağustos 2019 Cuma 14:28

Kulüpler Birliği Vakfı, beIN Sports'un taleplerinin ana gündem maddesi olduğu bir toplantı düzenledi.

 

Maslak'taki merkez binada yapılan toplantıya, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile Süper Lig'de yer alan kulüplerin temsilcileri katıldı.

 

Toplantıya Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüplerinin başkanları iştirak ederken, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz gelmedi. Galatasaray dışında tüm kulüpler başkan düzeyinde toplantıya katıldı.

 

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Nihat Özdemir, "beIN Sports ile son görüşmeleri yapıp, en kısa zamanda nasıl sonuçlandığını açıklayacağız" dedi.

 

"Liglerin geç başlaması söz konusu değil, yolumuza beIN Sports ile devam edeceğimize inanıyoruz" ifadesini kullanan Özdemir, "En kısa zamanda kulüplere ödeme yapılmasını sağlayacağız" diye konuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha