• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

TFF'den yayıncı kuruluş açıklaması: Tamamen gerçek dışı ve mesnetsiz iddialar

TFF'den yayıncı kuruluş açıklaması: Tamamen gerçek dışı ve mesnetsiz iddialar
0 0
Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk'un, "Yayıncı kuruluş çekilmek istiyor" açıklamalarına BeIN Sports'un ardından Türkiye Futbol Federasyonu'ndan da yalanlama geldi.
13 Haziran 2019 Perşembe 22:15

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk'un "Yayıncı kuruluş çekilmek istiyor" söylemi üzerine resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

 

TFF'den yapılan açıklamada, "Son günlerde kamuoyunda iş ortağımız Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'in resmi yayıncısı BeIN Sports ile ilgili ortaya atılan tamamen gerçek dışı ve mesnetsiz iddialar üzerine bir açıklama yapma gereği doğmuştur" ifadelerine yer verildi.

 

Öte yandan BeIN Sports'un, 2018-19 sezonu yayın hakları ile ilgili tüm ödeme yükümlülüklerini yerine getirdiği ve kulüplere herhangi bir gecikmiş ödemesinin bulunmadığının vurgulandığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

 

"BeIN Sports, 18 yıldır kulüplerimize maddi ve manevi çok değerli katkılarda bulunmuştur. BeIN Media Group CEO'su Sayın Yousef Al-Obaidly ile yapılan görüşmelerde de bu desteklerinin süreceği kendisi tarafından sık sık dile getirilmiştir. Tabii ki ortaya çıkabilecek olası sorunlar ve eksiklikler, karşılıklı iş birliği içerisinde çözüme kavuşturulacaktır. Federasyonumuzun, çözüm ortağımız BeIN Sports'un değerli katkılarının uzun yıllar devam edeceğine inancı tamdır."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha