• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Trabzonspor "harcama limitlerinin esnetilmesi"ne tepki gösterdi: Kural dışılığa izin vermeyeceğiz

Trabzonspor
0 0
Kamuoyunda tartışmalara neden olan "takım harcama limitlerinin esnetilmesi" konusuna Trabzonspor'dan tepki geldi.
11 Ocak 2020 Cumartesi 11:48

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Trabzonspor'un kuruluşundan bugüne kadar her zaman hukukun, adaletin ve kuralların tarafında olduğunu ve herkes için bu değerleri savunduğu belirtildi.

 

Trabzonspor Kulübü olarak hiçbir zaman kendileri için istemediklerini bir başkası için de istemediklerine vurgu yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

 

"Bu doğrultuda kamuoyunda 'harcama limitleri' olarak bilinen uygulama ile ilgili görüşümüzün de duruşumuzun da aynı değerlerin çerçevesinde olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Nasıl ki limitlerin yüzde 30'dan 40'a çıkartılmasına prensip gereği itiraz ettiysek yine son günlerde konuşulan 'harcama limitlerinin esnetilmesi'ne yönelik girişim ve söylemlere de aynı sebepten dolayı şiddetle karşı çıkıyoruz! Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarının kendi koydukları ve tüm futbol ailesinin sezon başında kabul ettiği kurallardan ve bu kuralların edimlerinden asla taviz vermeyeceğine olan inancımız tamdır. Bu vesile ile 'harcama limitlerinin esnetilmesi' konusunda yaşanan süreci yakinen takip ettiğimizi ve herhangi bir kural dışılığa kesinlikle izin vermeyeceğimizi kamuoyuyla paylaşırız." 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha