• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Aracı bağlanan Uber sürücüsü arabanın üstüne çıktı; inmemekte direnince otoparka kadar böyle götürüldü

Aracı bağlanan Uber sürücüsü arabanın üstüne çıktı; inmemekte direnince otoparka kadar böyle götürüldü
0 0

Beşiktaş'ta korsan taşımacılık yaptığı gerekçesiyle aracı bağlanan UBER sürücüsü Mesut S., aracının üzerine çıkarak 15 dakika boyunca polise direndi.

20 Mayıs 2019 Pazartesi 17:13

Mesut S. tüm uyarılara rağmen araç üzerinden inmeyince, aracıyla birlikte çekiciye yüklendi. Otoparka kadar aracın üzerinde giden sürücüye 10 bin 538 lira ceza kesilirken, o anlar kameralara yansıdı.

 

UBER aracıyla korsan taşımacılık yaptığı iddia edilen Mesut S., öğle saatlerinde Levent'ten aldığı Rus yolcuyla Etiler yönüne seyir halindeyken trafik polisleri tarafından durduruldu. Aracının bağlanacağını anlayan sürücü, aracının üzerine çıkarak polise direndi. 15 dakika boyunca polisin tüm uyarılarına rağmen araç üzerinden inmeyen Mesut S., aracıyla birlikte çekiciye yüklendi. Otoparka kadar aracın üzerinde giden sürücüye 10 bin 538 lira ceza kesildi. Ceza puanı sınırı aşılması nedeniyle ehliyetine de el konuldu. Araç da 2 aylığına bağlandı. O anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

 

Mesut S., bu sırada telefonuyla çekim yaparak o anları kaydetti. Mesut S.'nin kaydettiği görüntülerde aracın üzerindeyken araba çekiciye yükleniyor. Bu sırada, "Haksız yere aracımı bağlıyorlar" diye bağıran Mesut S., çekici üzerinde otoparka kadar gidiyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha