• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Düğünde kardeşine akıllı telefon taktı: ‘İyi oldu, güzel oldu’

Düğünde kardeşine akıllı telefon taktı: ‘İyi oldu, güzel oldu’
0 0

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Ertaş ve Ece aşiretinin düğününde gelin ile damada 100 bin lira değerinde altın ve on binlerce lira takıldı.

20 Ağustos 2019 Salı 16:26

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dünya evine giren İsmail Ertaş ve Gülşah Ece’nin düğününde geline takılan 100 bin liralık takının yerine damadın telefoncu olan ağabeyinin kardeşine taktığı son model telefonlar konuşuldu.

 

Çiftin düğününe katılan binlerce kişinin saatlerce halay çekmesinin ardından takı merasimine geçildi. Takı merasiminde davetliler geline damada altın ve para takarken, damadın ağabeyinin düğün hediyesi ise şaşırttı.

 

‘ARTIK EŞİMLE BERABER KULLANIRIZ’

 

Damadın ağabeyi Mehmet Ertaş, kardeşine piyasa değeri toplamda 50 bin lirayı bulan 5 adet son model iPhone XS Max telefon taktı.

 

Ağabeyinin takısı karşısında şaşkına dönen damat İsmail Ertaş, “Çok mutluyum şu anda, telefondan hiç haberim yoktu, böyle bir hediye beklemiyordum. İyi oldu, güzel oldu artık eşimle beraber kullanırız” dedi.

 

‘BÖYLE BİR HEDİYE HİÇ BEKLEMİYORDUM’

 

Gelin Gülşah Ece ise, “İşleri gereği herhalde onu uygun gördüler. Böyle bir hediye hiç beklemiyordum” diye konuştu.

 

Kardeşine akıllı telefon hediye eden Mehmet Ertaş da, “Canım kardeşimin düğünü, son düğünümüz. Kardeşime 5 tane son model akıllı telefon taktım. Hayırlı olsun mutluluklar dilerim” şeklinde konuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha