• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

e-Okul Bilgilendirme sayfasına ulaşım kolaylıkları

e-Okul Bilgilendirme sayfasına ulaşım kolaylıkları
0 0

Yeni eğitim öğretim döneminde çocuklarının okul bilgilerini takip etmek istiyen veliler e-okul girişi nasıl yapılır? sorusuna yanıt arıyor. e okul veli bilgilendirme sistemi ekranı MEB'in e-okul.meb.gov.tr internet adresinde.

23 Ekim 2015 Cuma 11:00
e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfasına nasıl girilir?

Yeni eğitim öğretim döneminde çocuklarının okul bilgilerini takip etmek istiyen veliler e-okul girişi nasıl yapılır? sorusuna yanıt arıyor. e okul veli bilgilendirme sistemi ekranı MEB'in e-okul.meb.gov.tr internet adresinde.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi MEB'in velilerin çocuklarının eğitim hayatına ilişkin tüm verilere kolaylıkla ulaşabildiği bir sistemdir.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2015-2016 ile veliler çocuklarının ders notlarını, sınav sonuçlarını ve devamsızlık bilgilerini, takdir teşekkür hesaplamasını istedikleri zaman online olarak yapabilirler.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş 2015-2016 linki e-okul.meb.gov.tr'dir.
e-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİNE GİRİŞ NASIL YAPILIR?


e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne veliler öğrencilerin TC Kimlik Numarası ve Öğrenci Numarası ile giriş yapabilirler. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'nde öğrencinin en son not durumu ve en son devamsızlık tablosu takibi kolaylıkla yapılabilir.
E-OKUL NEDİR, NASIL ÇALIŞIR?

Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notları devamsızlık merkezi sınav başarıları ve nakil işlemleri gibi şeyler e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2015 ile yapılabilmekte. e-okul ile bir öğrencinin okula kaydından mezuniyetine kadar olan bütün süreci içinde barındırır.

e-okul ile veliler okul tarafından veya öğretmenler tarafından kendilerine yapılan duyurulara ulaşabilir, ders programları derslere giren öğretmenler gibi bilgilere ulaşabilir, sınav tarihleri öğrencinin yaptığı devamsızlıklar gibi şeyler öğrenilebilir.

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEM GİRİŞ SAYFASI VİDEO İLE ÖĞREN


Öğretmen ve idareciler E-Okul yönetim bilgi sistemi ile öğrencilerin ve okul bilgilerinin çok daha etkin ve merkezi bir sistemde yönetimi, girişi ve düzenlemesi gibi işlemleri daha pratik şekilde gerçekleştirebilmeleri sağlanırken E-Okul veli bilgilendirme sistemi ise çocuğunuz ile ilgili olan güncel eğitim bilgilerine pratik şekilde ulaşabilmenize yardımcı oluyor. E-Okul yönetim bilgi sistemi ile öğretmen ve idareciler tarafından okul ve öğrenci bilgilerinin merkezi bir sistem içerisinde hatasız ve güncel olarak düzenlenebilmesine yardımcı oluyor. Dijital ortamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan E-Okul yönetim bilgi sistemi girişi, internet dünyasında bulunan E-Okul internet sayfasında öğretmen ve idareci giriş bölümünden yapılabiliyor.0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha