• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Ebru Şallı'nın 8 yaşındaki oğlu Pars hayatını kaybetti!

Ebru Şallı'nın 8 yaşındaki oğlu Pars hayatını kaybetti!
0 0

Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan dünyaya gelen Pars, yaklaşık bir yıldır lenfoma hastalığı ile mücadele ediyordu.

17 Nisan 2020 Cuma 17:27

8 yaşındaki Pars'ın hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Şallı, "Özel hayatıma gelen eleştiriler umurumda değil. Önceliğim Pars" diyerek geçtiğimiz aylarda oğlunun hastalığından bahsetmişti. Pars, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

Pars'ın ölümünün ardından Şallı'nın sanatçı arkadaşları sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajları yayınladı. Mesajlardan bazıları şöyle:

 

Işın Karaca: "Küçük melek, Allah gani gani rahmet eylesin, annecigine babacığına sabırlar versin... O kadar üzüldüm ki... Konu çocuklarımız olunca kelimelerim hep eksik... Cennet bahçelerin meleği Pars, Huzurla uyu..."

 

Deniz Seki: "Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Allah'ım sana güç kuvvet versin. Haberi duyduğum andan itibaren yıkıldım. Başınız sağ olsun. Küçücük Pars şimdi melek oldu. Çok çok üzgünüm..."

 

Yeşim Salkım: "Çok üzgünüm hiç bir anne ve babaya rabbim bu acıyı yaşatmasın. Sevgili Ebru Allah size sabır versin başın sağ olsun"

 

Hilal Cebeci: "Ebru Şallı'ya Allah sabır versin, çok büyük bir acı, Allah yardımcısı olsun minik melek oğlu Pars mekanı cennet olsun, o kadar üzüldüm ki anlatamam."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha