• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Hırsızlar, ailenin çocuklarını izlemek için kurduğu kameraya yakalandı

Hırsızlar, ailenin çocuklarını izlemek için kurduğu kameraya yakalandı
0 0

İstanbul’da gece yarısı bir evden hırsızlık yapan üç kişi, ev sahibinin işe gittiğinde küçük çocuğunu izlemek için kurduğu güvenlik kamerası tarafından görüntülenerek yakalandı.

2 Haziran 2019 Pazar 19:20

Polis tarafından yakalanan şüphelilerin bisiklet çalmaktan, hırsızlığa, uyuşturucudan kasten yaralama suçlarına kadar daha önceden onlarca kez polis tarafından yakalandığı belirlendi.

 

Avcılar’da 4 Mayıs 2019 tarihinde polise başvuran mağdur O.S. Aydınevler Mahallesi’nde bulunan evinin hırsızlar tarafından soyulduğunu söyleyerek şikayetçi oldu. O.S. evinde bulunan cep telefonu, kol saatleri bilgisayar ve cüzdanın ile  otomobilinin kontak anahtarının çalındığını söyledi. O.S. işe gittiklerinde bakıcıyla birlikte evde bıraktıkları çocuklarını izlemek için kurdukları güvenlik kamerasının hırsızları görüntülediğini söyledi.

 

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis güvenlik kamera görüntülerini kullanarak önce şüphelilerin eşkalini belirledi. Şüphelilerin eve girdikten sonra oldukça rahat bir şekilde dolaştıkları hırsızlığı tamamlandıktan sonra kaçtıkları görüldü. Şüphelilerin kullandığı otomobilin plakasını tespit eden polis, şüpheliler Ozan Ç.(21), Hakan D.(22) ve Mehmet K.(28) gözaltına aldı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha