• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Sarıyer'de bir kamyon mahalleye kimyasal madde boşalttı iddiası: 'Adam buraya asit döktü, kaçtı gitti'

Sarıyer'de bir kamyon mahalleye kimyasal madde boşalttı iddiası: 'Adam buraya asit döktü, kaçtı gitti'
0 0

İstanbul Sarıyer'de, bir kamyondan yola kimyasal madde döküldü. Mahalle sakinleri, yoğun koku yüzünden nefes almakta zorlandıklarını söyleyerek şikayetçi oldu.

12 Ocak 2019 Cumartesi 10:38

Olay hakkında açıklama yapan bir mahalle sakini yaşananları şu sözlerle anlattı: "Adam buraya asit döktü, kaçtı gitti. Yoğurt falan yedik midemiz anca yerine geldi."

 

Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi üzerinde dün akşam meydana gelen olayda, bir kamyondan yola kimyasal madde döküldü. Yoğun koku yüzünden nefes almakta zorlandıklarını belirten mahalle sakinleri polise ihbarda bulundu. Ağızlarını bezle kapatan mahalle sakinleri duruma tepki gösterdi.

 

'BİR KAMYON ARKAYI AÇMIŞ DÖKE DÖKE GİTTİ BURADAN'

 

Bazı kamyon sürücülerinin özellikle gece saatlerinde bilerek yola kimyasal madde döktüklerini iddia eden mahalle sakinlerinden Asiye Çakır, "Bir kamyon arkayı açmış, döke döke gitti buradan. Ben tansiyon hastasıyım. Bu her zaman böyle olur mu? Aynı bembeyaz, aynı yoğurt gibi yola döke döke gitti" dedi.

 

'YOĞURT FALAN YEDİK MİDEMİZ ANCA KENDİNE GELDİ'

 

Asiye Çakır'ın eşi Yusuf Çakır ise, "Adam buraya asit döktü, kaçtı gitti. Yoğurt falan yedik midemiz anca yerine geldi. Yağmur yağmaya başlayınca biraz etkisi azaldı ama hala kokuyor" diye konuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha