• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Antalya’da kendisinin ‘Hazreti İsa olduğunu’ iddia eden öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı

Antalya’da kendisinin ‘Hazreti İsa olduğunu’ iddia eden öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı
0 0

Antalya'da bir ortaokulda görev yapan ve kendisinin "Hazreti İsa olduğunu" iddia eden İngilizce öğretmeni hakkında soruşturma başlatıldı

21 Nisan 2019 Pazar 11:52

Antalya Serik’te bulunan Gedik Ortaokulu’nda görev yapan ve kendisinin “Hazreti İsa olduğunu” iddia eden İngilizce öğretmeni S.K. hakkında soruşturma başlatıldı. Okulda eğitim gören bir öğrenci öğretmenlerinin “kendisinin Hazreti İsa olduğunu ve her şeyi bildiğini” belirterek, ağladığını söyledi.

 

AA’nın haberine göre veli ve öğrencilerin şikayeti üzerine, öğretmen hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatılırken Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, gazetecilere yaptığı açıklamada, olaydan bugün haberleri olduğunu belirterek, “Gerekli tahkikatı yaptırdık. Pazartesi soruşturma başlatıp, öğretmeni açığa alacağız.” dedi.

 

‘Hazreti İsa olduğunu’ iddia ediyor

 

Aynı sınıfta eğitim gören Gedik Mahalle Muhtarı Halil Koca’nın kızı Celin Koca da öğretmenlerinin kendisinin Hazreti İsa olduğunu ve her şeyi bildiğini belirterek, ağladığını iddia etti. S.K’nın kıyametin ne zaman kopacağını bildiği” yönünde iddialarda bulunduğu anlatıldı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha