• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Trabzon'da Yılbaşı Festivali’nin pankartında bulunan kadın DJ'in fotoğrafına saldırı

Trabzon'da Yılbaşı Festivali’nin pankartında bulunan kadın DJ'in fotoğrafına saldırı
0 0

Trabzon'da düzenlenen Yılın Enleri Ödül Töreni ve Yılbaşı Festivali’nin pankartında bulunan DJ Melis Akışka’nın fotoğrafına kiliği belirsizkişi veya kişilerce saldırı düzenlendi.

21 Aralık 2019 Cumartesi 18:14

İçerisinde basın yayın organlarının da yer aldığı 61 Medya tarafından organize edilen etkinliğin afiş ve pankartları Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Trabzon Valiliği’nin izniyle kentin çeşitli noktalarına asıldı. Kentte bulunan Meydan Parkı’na asılan afiş ve pankartlar önce “Dilekçe yazılmadı” denilerek Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kaldırıldı. Yazılan dilekçenin ardından tekrar asılan pankartlara kimliği belirsiz kişi veya kişiler saldırdı. Pankartta bulunan DJ Melis Akışka’nın fotoğrafı kesildi.

 

Bu saldırıyı tarikatçı ve kadın düşmanı yobaz kimselerin yaptığını öne süren 61 Medya’nın sahibi Ercan Demirbaş, şunları söyledi:

 

“Bu kişiler karşımıza çıkarak bizimle mücadele etmeden, gizlice bize saldırdılar. 2 kişi güpegündüz kadın DJ’in resmini kestiler. Bu insanların arkalarına kimi aldıkları belli. Karşımıza çıkıp bir şey yapamıyorlar da bu şekilde taciz ediyorlar. Dolaylı olarak bize zarar veriyorlar.”

 

Etkinliği düzenleyen kurumun polise başvurduğu ve MOBESE kayıtlarının beklendiği belirtildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha