• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Yeryüzünün en alçak müfterilerinden biri oldu Abdulkadir Selvi

SAİD SEFA

SAİD SEFA

25 Ocak 2017 Çarşamba 09:22
0 0

SAİD SEFA | HABERDAR

 

Yeryüzünün en alçak müfterilerinden biri oldu Abdulkadir Selvi. Benim Fuat Avni olduğum zırvalıklarını yazmış. Onu dikkate bile almıyorum.

 

Hürriyet'in Akpli aparatı, benim 15 Temmuz'da darbenin ilk tiwitini attığımı "Tanklar Çankaya"ya doğru çıkıyor" diye yazdığımı iddia ediyor.

 

Bunu yazmadığım halde Selvi neden böyle yazdığımı iddia ediyor. Yazmış olsam, silsem bile bunun bulunacağını bilmeyecek kadar aptal olamaz.

 

Hürriyet gibi bir gazete bu kadar aptal birine köşe açacak değil. O zaman geriye tek bir ihtimal kalıyor Selvi kara propaganda yapıyor.

 

Ayrıca Selvi, Said Sefa'nın Fuat Avni olduğu iddiasını ilk olarak Erdoğan'ın avukatının dile getirdiğini söylemiş. Bu da yalan.

 

Bana bu iftirayı ilk atan KanalA'nın internet sitesinde yazan ve adını bile hatırlamadığım bir kadındı. Kadın bunu köşesinde yazmıştı.

 

Ankara'daki organizasyon şirketimin 2010/2011'deki Türkçe olimpiyatlarına profesyonel destek verdiği benim de sunuculuk yaptığım sır değil.

 

Bunu zaten ben kendim defalarca yazdım. Saklamadığım gibi yine olsa yine yaparım da dedim. Bu arada parasını da Akpli belediyeler ödedi.

 

Ayrıca benim sunuculuğunu yaptığım programlarda Beyazıt Öztürk, Kadir Çöpdemir, Ertem Şener gibi isimler de sunuculuk yaptı.

 

Ayrıca Selvi bilmez belki, benim parayla sunuculuğunu yaptığım programın açılış konuşmasını bilin bakalım kim yapmıştı. Egemen Bağış.

 

Büyük gazetecilik başarısı gösteren Selvi "o şimdi kaçak" diye yazarak bir bilgiyi açığa çıkarmış! Kaçak olduğumu kendim 10 kez yazmışımdır.

 

Madem Fuat Avni benim. Bir tek delil var mı? "İP" numarası, teknik bir bilgi belge, veya kiminle nasıl iletişim kurduğuma dair bir delil.

 

Mit, cemaatçilerin kullandığı yazılımı (bylock) çözdü dediler. Benim hiçbir şekilde hiçbir listede de adım yok. Delil yok, belge yok.

 

Selvi diyor ki yıllar önce Said Sefa'nın Fuat Avni olduğu bilindiği halde neden müdahale edilmedi Aynı soruyu ben sorayım. Madem öyle neden?

 

Çünkü 2 yıl boyunca takip ettiler. Her şeyimi didik didik ettiler, Fuat Avni olduğuma dair birtek şey bulamadılar. Bulamazlar, çünkü değilim.

 

Selvi ayrıca 15 Temmuz sonrası ekibimi topladığımı ben kaçıyorum siz de kaçın dediğimi yazmış. Bir insan nasıl bu kadar aptalca şeyler yazar?

 

15 Temmuz sonrası Başkentçi hesabı başta olmak üzere iktidarın bir çok tetikçisi Haberdar'a ve Sefa'ya operasyon yapın diye çağrı yaptı.

 

Bana operasyon yapılacağını sağır sultan öğrenmişti zaten. Selvi'nin ekibini toplamış dediği ekip kim biliyor musunuz? Haberdar çalışanları.

 

Sanırım 20 Temmuz'du. Haberdar çalışanlarıyla Haberdarın Mecidiyeköy'deki ofisinde toplantı yaptım. Bana ve Haberdar'a operasyon olacak size zarar gelsin istemem, isteyen hemen şimdi ayrılabilir, bizimle çalışacak olanlar da artık evden çalışsın ofisi kapatalım ben bir süre teslim olmayacağım, çünkü şu an hukuk kalmadı, at izi it izine karıştı, işkence yapılıyor, kimseye savunma hakkı verilmiyor daha sonra kendim gider ifademi veririm dedim.

İşte Selvi'nin, Sefa ekibiyle toplantı yapmış dediği ekip bu ekip konuşmalar bu konuşmalar.

 

Ohal şartları oldukça ifade vermeye hiç niyetim yok. Kaçak olduğum doğru. Hiç de gocunmuyorum. Çünkü hukuktan değil hukuksuzluktan kaçtım.

 

Kimse kusura bakmasın öyle hicret etti, bilmem sürgün oldu gibi bir düşünce de değilim. Ben kaçağım arkadaş. Kaçarak mücadele edebiliyorum.

 

Selvi, gazetecilerin kaçmak zorunda olduğu, özgürlüklerinin elinden alındığı bir diktatörlüğü neden alkışladığına baksın önce.

 

AKP’nin bu düzeni uzun süre devam ettiremeyeceğine olan inancımı Selvi gibi adamlara bakarak pekiştiriyorum. En akıllıları bu işte.

 

Bir de yorum yapmış. Yakında itirafçı olursa şaşırmayın diye. Bu kadar ahmaklık gerçekten çok fazla. Olmayan şeyin nesini itiraf edeyim?

 

Ya da talimat aldı bir yerlerden aklınca bana itirafçı olmam için yol gösteriyor. Sizin yaltaklandığınız menfaatlere ben tırnağımı vermem.

 

Bir şeyi itiraf edeyim. Selvi denen iktidar aparatını biraz olsun aklı başında biri olarak görüyordum. Bu yazıyı görünce kendimden utandım!

 

2 yıl önce Fuat Avni kendisi twit atıp benim suçlanacağımı ve benim bir buçuk yıl önce pasaportuma el konulduğunu bile bilmiyor Selvi.

 

Bu yazılanlara cevap vermeye tenezzül bile etmezdim. Ama yalanlamayınca "bakın bizi yalanlamadı demek ki gerçek" diye bir de kasılıyorlar.

 

İftiralarınıza, yalanlarınıza cevap vermeye kalksam işi gücü bırakıp bununla uğraşmak zorunda kalacağım. Ahlaksızlık da sınırınız yok ki.

 

SAİD SEFA | HABERDAR

YAZARIN DİĞER YAZILARI
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha